czen
123456

Rezidence NOVÁ KAROLINA

Logo Rezidence Nová Karolina

Rezidence Nová Karolina

Rezidence Nová Karolina je součástí první fáze projektku Nová Karolina. Hlavním cílem je nabídnout obyvatelům Ostravy atraktivní rezidenční oblast, která se stane přirozenou a logickou součástí urbanistické struktury města.

Rezidence Nová Karolina


Rezidenční komplex Nová Karolina je navržen pro všechny moderně smýšlející obyvatele, kteří chtějí žít v blízkosti městského centra, mít snadný přístup ke kulturním, administrativním, nákupním a volnočasovým zařizením a přitom si užívat klid a soukromí prostor osazených zelení a vybavených dětskými hřišti, sportovními a rekreačními zařízeními. To všechno a ještě více v nadčasovém designu propracovaném do nejmenších detailů rezidence Nová Karolina nabízí.

Rezidence Nová Karolina


Rezidence Nová Karolina je navržena ve tvaru C a ve svých částech kombinuje různé výšky a dispozice podlaží. Budova s podlažím v úrovni ulice bude obsahovat restaurace, kavárny, místa určená k setkávání lidí a také několik obchodních jednotek. V horních podlažích se bude nacházet celkem 240 bytových jednotek velikosti od 1+KK po mezonetové 5+KK s prostornými střešními terasami.

Rezidence Nová Karolina


237 podzemních parkovacích míst pro obyvatele je umístěno v suterénu vnitřního nádvoří. Některé z bytů na spodním podlaží jsou také vybaveny vlastními „zahrádkami“ navazujícími na velké polosoukromé plochy se zelení, které jsou samozřejmě vybaveny parkovým nábytkem, dětskými hřišti a dalšími zařízeními vhodnými pro rodinu.

Rezidence Nová Karolina

NABÍDKA BYTŮ a podrobnější informace na stránkách www.rezidence-novakarolina.cz