czen
123456

Profil společnosti

Multi Corporation logo

Klíčovým slovem filosofie Multi Corporation je „identita“. Nové objekty navazují a prolínají se stávajícími architektonickými celky, nové projekty nastolují nové vztahy mezi dosud nesourodými územími veřejného prostoru.

Městská architektura je veřejným uměleckým výtvorem, na které si každý občan utváří svůj vlastní názor.

Cílem Multi je spojovat lidi dohromady, navrátit do měst a předměstí život a vytvořit životaschopný veřejný prostor.

 

MULTI Corporation

Multi Corporation zahrnuje skupinu společností zabývajících se rozličnými obory činností souvisejících s developmentem, investicemi a správou realitních projektů v celé Evropě. Společně se svým finančním partnerem Morgan Stanley Real Estate Fund posílila společnost Multi svou pozici investujícího developera.

MULTI Development

Po celé Evropě působí projekty vnitroměstských regenerací, nákupních center a administrativních komplexů společnosti Multi Development na lidskou představivost. Naše zaujetí pro architekturu, design a development nám umožňuje vytvářet projekty, které jsou svou povahou originální a vzrušující. Skupina architektů v T+T Design, vytváří koncepty projektů v souladu s pravidlem Design & Development, a specializuje se na design inovativních územních plánů, urbanistických konceptů i vlastních projektových koncepcí. Respektováním jedinečnosti místní kultury a trhu vytváříme projekty, se kterými se lidé snadno ztotožňují.

MULTI Asset Management

Část našeho portfolia představuje rovněž ASSET MANAGEMENT, který zřizováním fondů nemovitostí nabízí investiční příležitosti dostupné též třetím stranám, stejně jako institucionálním investorům. Naše iniciativa v development uplatňovaná důsledně již od prvních koncepcí zajišťuje vytváření dlouhodobě udržitelného rozvoje projektů a výnosných investic do nemovitostí. Díky svým bohatým a širokým zkušenostem na evropském trhu vnáší Multi Asset Management přidanou hodnotu do svého portfolia a tím zároveň posiluje růst kvality a hodnoty našich projektů i v době po jejich dokončení.

MULTI Mall Management

Díky svým specializovaným a širokým developerským zkušenostem na evropském trhu vytváří Multi Mall Management přidanou hodnotu ke svému portfoliu. Tím zároveň posiluje růst kvality a hodnoty našich projektů i v době po jejich dokončení. Naše politika vytvářet ty nejlepší projekty pro naše zákazníky, obchodníky a vlastníky projektů, pomáhá majitelům obchodů dosahovat nejvyšších výkonů při zachování kvality. Díky kvalitnímu marketingu a správě naše projekty dosahují vysoké návštěvnosti, vynikajících obchodních výsledků a pro svoje kvality a lidská měřítka se stávají rychle oblíbenou součástí života místních obyvatel.

MULTI Investment

Multi Investment si udržuje ve svém portfoliu pečlivě vybrané projekty, nebo jejich části, jako dlouhodobé investice se záměrem vytvářet pestré pan-evropské portfolio prvotřídních nákupních center a ostatních projektů. Se svými znalostmi v oblasti developmentu a správy center se soustřeďujeme na maximalizaci hodnoty našich investic po celou dobu životního cyklu každého projektu. Nepřestáváme se věnovat městům a regionům, ve kterých jsme své projekty vybudovali, ani po jejich dokončení a zůstáváme spolehlivými partnery našich obchodníků. Jako investor věříme v dlouhodobý růst těchto neobyčejných projektů a příslušných regionů.

Webová prezentace společnosti MULTI DEVELOPMENT: www.multi.eu