czen
123456

Výstavba projektu opět pokročila – zahájili jsme práce na interiérech

Výstavba I.etapy Nové Karoliny probíhá v plném tempu. Na objektu budoucího obchodně-zábavního centra Forum Nová Karolina se podařilo dokončit střechy a fasády tak, aby bylo možné zahájit první interiérové práce - realizaci hrubých podlah, vnitřních fasád a vnitřních dělících příček. Probíhá také schvalování dokumentace vnitřního vybavení prvních z celkově 210 budoucích obchodů. Zahájili jsme také výběrové řízení na dodavatele stavební části budoucího osmisálového multikina. 

Abychom mohli zahájit práce na nové lávce pro pěší, spojující Novou Karolinu s nádražím Ostrava-Střed a ústředním autobusovým nádražím, museli jsme odstranit lávku stávající.
Za možné komplikace při obcházení se předem omlouváme.

Práce na bytovém domě probíhají dle plánu - podařilo se dokončit železobetonové konstrukce v 2. nadzemním podlaží. Byl také zahájen/clanky/rezidence-nova-karolina/ prodej bytů - veškeré bližší informace o lokalitě, velikostech, dispozicích a cenách bytů, naleznete na internetových stránkách www.rezidence-novakarolina.cz

V místě budoucího kancelářského objektu nyní zabezpečujeme stavební jámu tak, aby bylo možné zahájit práce na základových konstrukcích.

V květnu Dalkia, jako distributor tepla a chladu, dokončí své rozvody na budoucím bulváru pro pěší, což nám umožní zahájit práce na úpravách podloží pro pokládku finálních dlažeb.
Dokončujeme rozvody sítí vedle Frýdlantských mostů tak, aby bylo možné zahájit práce na příjezdové komunikaci pro budoucí návštěvníky Nové Karoliny.

 

Pro další informace prosím kontaktujte:

Lucie Husníková
Telefon: +420 221 015 911
E-mail: lhusnikova@multi-development.com