czen
123456

Podpis smlouvy

MULTI DEVELOPMENT podepíše zítra Kupní smlouvu se Statutárním městem Ostrava

Společnost MULTI DEVELOPMENT zítra v hotelu Atom podepíše se zástupci Statutárního města Ostrava smlouvu o prodeji pozemků na Karolině v centru severomoravské metropole. Uzavření kupní smlouvy nastartuje rozvoj lokality Karolina, o niž se ve výběrovém řízení ucházely v uplynulých měsících přední evropské developerské společnosti. Multi Development, která ve výběrovém řízení zvítězila, zaplatí městu Ostrava za lukrativní pozemky přibližně 220 milionů korun.

Území bývalé koksovny Karolina se díky rozsáhlému investičnímu projektu společnosti Multi Development stane postupně plynulým rozšířením centra města se silným obchodním, kulturním i společenským nábojem, stejně tak jako místem pro příjemný život.

Zahájení stavebních prací se očekává na počátku roku 2008, první etapa výstavby projektu by měla být dokončena do tří let. Celý projekt výstavby na území Karoliny by měl být vybudován přibližně během 10 let od zahájení stavebních prací, přičemž celý projekt v pojetí Multi Development představuje v rozsahu zhruba 15 miliard korun.

Společnost Multi Development je jedním z nejvýznamnějších developerů v Evropě. Firma s centrálou v Holandsku a pobočkami po celém kontinentu patří do skupiny Morgan Stanley, jedné z největších investičních společností na světě. Realizací desítek zajímavých a vysoce ceněných projektů po celé Evropě získala společnost Multi Development pověst tvůrce měst.