czen
123456

Vítejte

NOVÉ stránky FORUM NOVÁ KAROLINA

www.forumnovakarolina.cz

ORIENTAČNÍ PLÁNEK CENTRA

(PDF)

15.01.2010

Banky poskytly syndikovaný úvěr na výstavbu obchodního centra Nová Karolina v Ostravě

Syndikát bank ve složení Česká spořitelna, ČSOB, Hypo Investmentbank AG, KBC Bank poskytl syndikovaný úvěr ve výši 98 475 000 eur (cca. 2,58 mld. Kč ) společnosti New Karolina Shopping Center Development ze skupiny Multi Development na výstavby nákupního centra Nová Karolina v samém centru Ostravy. Koordinující bankou a agentem pro zajištění je ČSOB, agentem úvěru je Česká spořitelna.

Úvěr má splatnost 5 let od podpisu smlouvy, podmínky zajištění jsou součástí smluvního ujednání mezi syndikátem a developerskou firmou.

„Velmi si ceníme vstřícného přístupu všech zúčastněných bank. Jejich zájem a podpora potvrzuje jednak výjimečnost tohoto konkrétního projektu a současně skutečnost, že na developerském trhu, i na navzdory ekonomické situaci, je stále prostor pro realizaci kvalitních projektů“, poznamenal Luboš Kočí, ředitel společnosti Multi Development Czech Republic.

Výstavba ostravské Nové Karoliny je jedním z největších městských developerských projektů v České republice. Mezi nájemci, kteří nových prostor po dostavbě využijí, patří významná...

více...
10.10.2008

MULTI Development a PASSERINVEST GROUP představují projekt Nová Karolina Park

Developeři spojili své síly

Dvě velké developerské společnosti, společnost Multi Development a ryze česká firma PASSERINVEST GROUP, a. s., spojily své zkušenosti při vzniku společného projektu Nová Karolina Park v Ostravě. Objekt Nová Karolina Park obohatí severomoravskou metropoli především o administrativní plochy doplněné o obchody a stravovací možnosti.

Developerské společnosti dohromady představily první kancelářský projekt s názvem Nová Karolina Park, který nabídne téměř 25 000 m2 kancelářských ploch špičkové kvality v šesti nadzemních podlažích. Administrativní budova, která směrem od historického jádra tvoří pomyslnou vstupní bránu, se nachází v severovýchodní části nově urbanizovaného území Nová Karolina.

„Velmi si ceníme možnosti ukázat naši práci také mimo hlavní město naší republiky. Nová Karolina Park je pro společnost PASSERINVEST GROUP prvním mimopražským projektem, který je navíc lokalizovaný do města Ostravy ve velmi slibně se rozvíjejícím regionu. I my se budeme snažit přispět naší prací a zkušenostmi...

více...
1 2 3 4 5 6 7 8 9