czen
123456

Vítejte

NOVÉ stránky FORUM NOVÁ KAROLINA

www.forumnovakarolina.cz

ORIENTAČNÍ PLÁNEK CENTRA

(PDF)

19.01.2011

Stavební práce pokračují dle časového harmonogramu

Aktuálně byla dokončena ocelová konstrukce centrální části objektu, tzv. "Dómu".

V současnosti probíhají na stavbě rozsháhlé práce, zejména se stavbaři snaží využít na toto období relativně mírného počasí.

Výstavba objektu Obchodně zábavního centra Forum Nová Karolina pokračuje dle naplánovaného postupu prací, s termínem dokončení v březnu 2012. V současné době jsou dokončeny všechny hlavní železobetonové konstrukce, podařilo se dokončit ocelovou konstrukci centrální části objektu, tzv. Dómu.

Pokračuje realizace nosné ocelové konstrukce prosklené střechy. Aby bylo možné ochránit intreriér budouvy před povětrnostními vlivy, snažíme se co nejrychleji vyzdívat obvodové stěny a rovněž v co nejkratším čase realizovat prosklený obvodový plášť.

Naproti objektu Obchodně zábavního centra již probíhají intenzivní práce na výstavbě obytného objektu v rámci první etapy. Práce v současné době spočívající v ražení pilot pro základovou konstrukci rezidenčního objektu. Objekt bude obsahovat asi 240 bytů a jeho dokončení je...

více...
08.11.2010

Výstavba 1. etapy projektu Nová Karolina pokračuje

Výstavba 1.etapy projektu Nová Karolina pokračuje dále dle naplánovaného postupu prací.

V těchto dnech jsme dokončili hrubou stavbu podzemního parkoviště pod budoucím centrálním náměstím. V rámci objektu obchodně zábavního centra Forum Nová Karolina se podařilo dokončit větší část železobetonových konstrukcí 2. nadzemního podlaží, zahájili jsme montáž ocelových konstrukcí. V druhém a prvním podzemním podlaží provádíme vyzdívky a montáže rozvodů vzduchodetchniky, stabilního hasícího zařízení a kanalizace.

více...
04.10.2010

Nová Karolina roste – výstavba dosáhla druhého nadzemního podlaží

Hrubá stavba obchodního a zábavního centra o rozloze cca 60.000 m2 dosáhla druhého nadzemního podlaží.

V současné době probíhá stavba nákupního centra, infrastruktury a parkoviště pod centrálním náměstím. Investice dosáhne cca 3-4 miliard Kč. Základové práce na nákupním centru jsou již dokončeny. Každý měsíc se zde proinvestuje 100 milionů Kč a na stavbě se denně pohybuje až 2 500 pracovníků různých profesí.

Generálním dodavatelem projektu je společnost Gemo Olomouc, která bude take co-developerem rezidenční části.

V současné době je pronajato 74 % prostor a dalších 13 % je ve fázi budoucích smluv.

více...
1 2 3 4 5 6 7 8 9