czen
123456

Vítejte

NOVÉ stránky FORUM NOVÁ KAROLINA

www.forumnovakarolina.cz

ORIENTAČNÍ PLÁNEK CENTRA

(PDF)

23.06.2011

NA PROJEKTU NOVÁ KAROLINA PARK SE OBNOVÍ PRÁCE

Ostrava (23. června 2011) – Projekt Nová Karolina Park společnosti PASSERINVEST GROUP a Multi Development v Ostravě opět ožívá. Do projektu vstoupil další partner, společnost GEMO OLOMOUC, který se stal zároveň generálním dodavatelem, a stavební práce na kancelářském projektu se obnovily. Dokončení pomyslné vstupní brány Nové Karoliny k historickému srdci Ostravy je plánováno na jaro 2013.

Tisková konference Nová Karolina ParkKancelářský projekt Nová Karolina Park umístěný v severovýchodní části nově urbanizovaného území, byl posledním ze tří staveb, který v rámci první fáze realizace jednoho z největších městských developerských projektů v České republice zatím nepokračoval. „Krize zmrazila kancelářský trh v Ostravě i na jiných místech. Vstupem nového partnera a vložením dalšího vlastního kapitálu bude možné projekt dokončit, aniž bychom byli nuceni čekat na nové „Tieto“, které by klidně ještě několik dalších let nemuselo...

více...
19.05.2011

Výstavba projektu opět pokročila – zahájili jsme práce na interiérech

Výstavba I.etapy Nové Karoliny probíhá v plném tempu. Na objektu budoucího obchodně-zábavního centra Forum Nová Karolina se podařilo dokončit střechy a fasády tak, aby bylo možné zahájit první interiérové práce - realizaci hrubých podlah, vnitřních fasád a vnitřních dělících příček. Probíhá také schvalování dokumentace vnitřního vybavení prvních z celkově 210 budoucích obchodů. Zahájili jsme také výběrové řízení na dodavatele stavební části budoucího osmisálového multikina. 

Abychom mohli zahájit práce na nové lávce pro pěší, spojující Novou Karolinu s nádražím Ostrava-Střed a ústředním autobusovým nádražím, museli jsme odstranit lávku stávající.
Za možné komplikace při obcházení se předem omlouváme.

Práce na bytovém domě probíhají dle plánu - podařilo se dokončit železobetonové konstrukce v 2. nadzemním podlaží. Byl také zahájen/clanky/rezidence-nova-karolina/ prodej bytů - veškeré bližší informace o lokalitě, velikostech, dispozicích a cenách bytů, naleznete na internetových stránkách

více...
05.04.2011

Aktuálně z výstavby Karoliny - začaly práce na interiérech

Z Frýdlantských mostů můžete vidět, že práce na budoucím obchodně zábavním centru postupují velmi rychle. V květnu bychom měli rádi celý objekt uzavřený tak, aby byl ochráněn před povětrnostními vlivy. To znamená, že budou vodotěsné veškeré prosklené fasády, plné i prosklené střechy.

Dnes už můžete na některých fasádách zahlédnout finální povrch plných, neprůhledných stěn – bílý obklad ze sklocementových panelů. Usilovně pracujeme také na interiérech – pokračujeme nejen v realizací rozvodů technologií, ale také se stavbou plných a montáží prosklených vnitřních příček a stěn. V dubnu budou zahájeny práce na vnitřních hrubých podlahách.

U budoucího bytového domu můžete zaznamenat výrazný posun v realizaci – nedávno byly dokončeny základové konstrukce a v minulých dnech byla zahájena stavba prvních nadzemních železobetonových konstrukcí – sloupů a stěn.

Budoucím bulvárem pro pěší, mezi objektem obchodně-zábavního centra a rezidenčním objektem, postupuje realizace rozvodu tepla a chladu tak, abychom mohli...

více...
1 2 3 4 5 6 7 8 9