czen
123456

Vítejte

NOVÉ stránky FORUM NOVÁ KAROLINA

www.forumnovakarolina.cz

ORIENTAČNÍ PLÁNEK CENTRA

(PDF)

29.11.2011

PRVNÍ ČÁST LÁVKY PRO PĚŠÍ BUDE OTEVŘENA 1.12.2011

První část lávky pro pěší spojující ústřední autobusové nádraží a vlakové nádraží Ostrava - Střed, bude pro veřejnost otevřena ve čtvrtek 1.12. 2011. Přijďte se podívat !

Nová Karolina Ostrava - lávka

Další fotografie z exterieru Obchodního a zábavního centra FORUM Nová Karolina najdete v GALERII.

více...
22.09.2011

AKTUALITY Z KAROLINY

Výstavba všech objektů I.etapy projektu Nová Karolina pokračuje dle plánu.

Objekt obchodně zábavního centra má dokončeny teměř všechny venkovní fasády. V interiéru postupuje montáž vnitřních prosklených fasád a výkladů nájemních jednotek. V prostorách osmisálového multikina byly dokončeny akustické příčky oddělující jednotlivé sály, v těch pokračuje montáž ocelových konstrukcí hledišť.

Nová Karolina Ostrava

Podobně jako výstavba obchodního centra se k úspěšnému závěru blíží i pronájem obchodních jednotek. Pronajatost dnes dosahuje zhruba 90 % z téměř 60 000 m2 prodejní plochy centra. Forum Nová Karolina nabídne Ostravě více než 220 obchodů, butiků a restaurací. Většinu z nich  tvoří obchody s módou, obuví, doplňky a kosmetikou, včetně oblíbené přírodní kosmetiky značek Yves Rocher či L'Occitane.

Složení těchto obchodů již dnes zaručuje...

více...
28.06.2011

AKTUALITY Z NOVÉ KAROLINY

Výstavba projektu Nová Karolina nabrala plných obrátek na všech objektech I.etapy.

Venkovní fasády objektu obchodně-zábavního centra Forum Nová Karolina jsou až na západní stranu směrem k ústřednímu autobusovému nádraží téměř dokončeny. V interiéru postupuje montáž vnitřních prosklených fasád a výkladců nájemních jednotek.

Nová Karolina - fotogalerie z průběhu stavby 28.6.2011Hrubá stavba osmisálového multiplexu je dokončena tak, abych mohla být zahájena práce na interiéru - v první fázi jde o ocelové konstrukce hledišť a akustické dělící příčky mezi jednotlivými sály.

Podobně jako výstavba obchodního centra se k úspěšnému závěru blíží i pronájem obchodních jednotek. Pronajatost dnes dosahuje zhruba 87 % z téměř 60 000 m2 prodejní plochy centra. Forum Nová Karolina nabídne Ostravě více než 220 obchodů, butiků a restaurací....

více...
1 2 3 4 5 6 7 8 9